Karar Veremediniz mi?

Hemen Teklif İsteyin

Demo Talep Formu

Netyum 5651 & Hotspot Gateway

Netyum 5651 & Hotspot Gateway

Netyum Hotspot Gateway Kamuya açık alanlarda müşterilerine veya misafirlerine internet sunan kurumların ücretli/ücretsiz internet hizmeti sunmalarını kolaylaştıran aynı zamanda bunları yaparken 5651 sayılı kanun gereği kablolu ve kablosuz bağlı olan istemcilerin internet erisimlerini kayıt altına alan gelişmiş ve stabil bir hotspot çözümüdür.

Kimlik Doğrulama Çeşitleri
Netyum gelişmiş kimlik doğrulama sistemleri konusun da uzmanlaşmış bir çok proje de yapılamaz olmaz denilen kimlik doğrulama sistemlerin üstesinden kolaylıkla gelmiştir. Aktif olarak SMS,Tc Kimlik,Bilet,Otel ve Yurt Yazılımı Entegrasyonları,Active Directory Entegrasyonu,Sponsor E-Posta Doğrulaması ve Sosyal Medya hesapları  ile Netyum Hotspot erişim noktalarından misafirlerinizin internete erişmelerini sağlayabilirsiniz.

5651 Log Yönetimi ve Analizi
Netyum Log modülü 5651 sayılı kanunun "internet toplu kullanım sağlayıcı" tanımlarına uygun loglama özelliklerini sunan ve gelişmiş yönetim yeteneğine sahip bir yazılımdır.
Netyum arayüzünden bu logları rahatlıkla görebilir,silebilir ve istediğiniz günün logunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.Dilerseniz Netyum ExtScript yardımıyla logları başka bir bilgisayarların ftp sunucularına veya paylaşım dizinlerine kopyalayabilirsiniz.
Mobil Uyumlu Yönetim Paneli ve Müşteri Paneli
Satın alacağınız Hotspot yazılımın da aramanız gereken en büyük özelliklerden birtanesi de Yönetilebilirliği ve Müşterilere sunacağınız panel üzerinde ne kadar esnek işlemler yapabildiğinizdir.Netyum bu konuda Karşılama Ekranın'da karşılabileceğiniz text/resim vb alanların değişikliklerini yönetim panelinden tek tuşla yapabilirsiniz.
Karşılama ekranını istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Slide olarak geçen resimler ekleyebilirsiniz.Kendi logolarınızı kolayca upload ederek özelleştirilmiş karşılama ekranına sahip olabilirsiniz.Hiçbir destek ekibine ihtiyaç duymadan kolayca Türkçe arayümüzden kendiniz istediğiniz gibi ekranlar tasarlayabilirsiniz.
Yönetilebilir Sınırsız Dil Desteği

Müşteri Paneli üzerinde bulunan bütün yazıları ve html form alanlarını yönetim panelinden istediğiniz dillere çevirebilir dilerseniz ekstra sınırsız dil sayfaları oluşturabilirsiniz.
Gelişmiş Band genişliği ve Kota Yönetimi
Netyum Kullanıcı Bazlı olmak üzere Bandwitdth,Kota ve Adil Kullanım kotalı profiller oluşturmanızı destekler.Her kullanıcıya ayrı ayrı bandwitdth ve kota sınırlaması yapabilirsiniz.
Ücretli/Ücretsiz Otel ve Yurt Yazılımları ile Tam Entegrasyon

Netyum ile Loby'de Ücretsiz odalarda ücretli internet satabilirsiniz. İnternet satışlarında Bandwitdh , Kota ve Adil Kotalı profiller oluşturarak internet satışı yapabilirsiniz. Bu işlemleri Yönetim panelinden raporlayabilir otel programınızındaki ilgili kişinin folyosuna otomatik işletebilirsiniz.

Ürün hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.